تبلیغات

تبلیغات هدفمند و مؤثر همراه شباویز

اجرای برنامه های دقیق تبلیغاتی جهت افزایش فروش

مشاوره تبلیغاتی توسط کارشناسان مجرب

تشکیل اتاق فکر جهت اجرای صحیح و هدفمند تبلیغات

اجرای بدون نقص و کامل برنامه های تبلیغاتی

تبلیغات هدفمند در شبکه های اجتماعی

با فراگیر شدن شبکه های اجتماعی و استفاده طیف گسترده مردم از آن امروزه شبکه های اجتماعی، به عنوان یکی از ابزارهای مهم، قدرتمند و تاثیر گذار در تبلیغات هدفمند شناخته میشود.

فعالیت هدفمند و صحیح در شبکه های اجتماعی و تبلیغات موثر صفحات اجتماعی میتواند کمک شایانی به فروش بیشتر محصولات و خدمات کسب و کار شما بکند.

استفاده صحیح و هدفمند از آن نیز به عنوان یک ابزار کارامد و رسانه ای پویا و اختصاصی برای کسب و کار خود که به صورت مادام العمر برای برند و کسب و کار شما باقی می ماند، شبکه های اجتماعی را از سایر رسانه های دیجیتال متمایز میکند.

چرا شبکه های اجتماعی؟

اغلب کسب و کارها با استفاده از این شبکه ها اقدام به معرفی خود و خدمات مربوط به کسب و کار خود میکنند.

شبکه های اجتماعی نظیر اینستاگرام (Instagram)، فیسبوک (Facebook)، لینکدین (Linkdin) و پینترست (Pintrest) به علت برخورداری از طیف گسترده ای از مخاطب و سهولت دسترسی کاربران قابلیت فراهم آوردن برقراری ارتباطی مستقیم و بدور از تشریفات جهت به اشتراک گذاری عکس و فیلم و همچنین جمع آوری نظرات مخاطبان را ایجاد کرده اند.

خدمات ما در شبکه های اجتماعی

شباویز با در اختیار داشتن، تیم آتلیه مجرب و تجهیزات به روز و حرفه ای و همچنین استفاده از کارشناسان خبره خود در زمینه شبکه های اجتماعی، با تهیه محتوای مناسب از خدمات کسب و کار شما و به اشتراک گذاشتن این محتوا با توجه به استراتژی های فروش از پیش تعیین شده و همچنین تبلیغات محتوای تولید شده با کیفیت بالا جهت نمایش بهتر محصولات و خدمات کسب و کار شما، در شبکه های اجتماعی موجب افزایش فروش و رشد مجموعه شما می گردد.

مراحل طراحی کمپین تبلیغاتی در شباویز

 • تماس تلفنی با ما

  در ارتباط تلفنی با شباویزاطلاعات اولیه کسب و کار شما توسط کارشناسان ما دریافت و بررسی می گردد و در صورت لزوم جلسۀ حضوری – فقط ساکنین تهران – در دفتر شباویز و یا در محل کسب و کار شما جهت بررسی و تحلیل نیازهای شما برگزار میگردد.
 • تشکیل اتاق فکر شباویز

  در این جلسه که در محل شرکت شباویز برگزار می شود نحوه فعالیت و نیازهای شما توسط متخصصین تبلیغات و کارشناسان بررسی و تجزیه و تحلیل خواهد شد و پیشنهادات کارشناسان ارشد خبره در زمینه تبلیغات و افزایش فروش درباره کسب و کار شما مورد بحث قرار می گیرد.
 • تدوین پروپوزال تبلیغاتی

  پس از جلسه اتاق فکر پروپوزال تبلیغاتی کسب و کار شما تدوین خواهد شد و در جلسه حضوری نحوه انجام کار به شما ارائه می شود.
 • عقد قرار داد

  در فرم قرار داد که به امضای دو طرف خواهد رسید تمامی وظایف ما و شما با رعایت تمامی مسائل حقوقی و تاریخ دقیق شروع و پایان پروژه مشخص خواهد شد.
 • پیش پرداخت

  هنگام عقد قرار داد ۵۰% مبلغ ماهیانه قرار داد به عنوان پیش پرداخت دریافت می شود، فواصل زمانی پرداختی مشخص میگردد و رسید های مالی خدمت شما تقدیم خواهد شد.
 • تعیین زمان تولید محتوا

  پس از عقد قرار داد تاریخ دقیق عکاسی و فیلمبرداری از مجموعه شما مشخص خواهد شد.
 • تجزیه و تحلیل روند افزایش فروش

  در صورت علاقمندی شما پس از شروع فعالیت شباویزبر روی کسب و کار شما اطلاعات اولیه فعالیت و روند فروش شما توسط کارشناسان شباویز دریافت خواهد شد و مورد تجزیه و تحلیل قرار خواهد گرفت تا در صورت نیاز اصلاحات انجام شود.
 • تعیین چشم انداز و برنامه ریزی فعالیت های آتی

  تشکیل اتاق فکر در محل شرکت شباویز همراه متخصصان و کارشناسان ارشد هر بخش که در این جلسه پیشنهادات و برنامه ریزی تبلیغاتی کسب و کار شما مطابق با نیازمندی و درخواست های موجود شما تدوین خواهد شد.
 • ارائه برنامه تبلیغاتی آتی

  برنامه تبلیغاتی آتی تدوین شده توسط شباویز به شما ارائه خواهد شد.
 • تسویه حساب

  تسویه حساب ماه جاری و تحویل رسید مالی خدمت شما و شروع فعالیت ماه جدید مطابق با برنامه تایید شده توسط شما
 • تحویل لوح فشرده و گزارش کار

  تحویل لوح فشرده شامل تصاویر و ویدئو های بدست آمده ماه گذشته و همچنین گزارش تمامی فعالیت های انجام شده با جزئیات

نمونه کار محتوای تبلیغاتی

IMG_8400
عباس قادری
IMG_8141
IMG_0932
IMG_7344
IMG_1109
IMG_0009
IMG_2431
IMG_1653-1
IMG_8419
IMG_1600
IMG_7453
IMG_0024
IMG_0709
IMG_0542
IMG_0017