پرش لینک ها
مشاهده
بکشید

سئو و بهینه سازی وبسایت

اگر شما وبسایتی را طراحی کرده باشید و عمل بهینه سازی آن سایت را انجام ندهید به نتیجه مطلوبی از بازدید دست نخواهید یافت، به عنوان مثال: بیشتر مردم هنگام جستجو در گوگل و یاهو، فقط به صفحه اول نتایج جستجوی خود نگاه میکنند.

بنابراین برای داشتن ترافیک بالا، مسئله قرارگیری در صفحه اول نتایج جستجو برای دریافت بازدید کنندگان امری ضروری است.

به یاد داشته باشید سایت هایی موفق ترند که برای موتورهای جستجو به بهترین شکل ممکن بهینه سازی و سئو شده باشند. سئو سایت شما امری ضروری و بسیار پیچیده و در عین حال بسیار حساس است.

چرا باید از سئو کمک بگیرم؟!

معمولاً مدیران سایت برای فروش بیشتر، افزایش ترافیک سایت و برند سازی، هزینه‌های بالایی را جهت تبلیغات صرف می‌کنند. معمولاً این تبلیغات در بازه‌ی زمانی موقت با صرف هزینه‌های بالا نتایج مثبتی را به دنبال دارند اما به محض قطع این تبلیغات، نتایج دریافتی به شدت افت پیدا می‌کنند. یکی از علت‌هایی که باعث شده بیشتر افراد به سمت سئو جذب شوند، هزینه‌های به نسبت کمتر و ماندگاری طولانی‌تر آن است. سئو اگر با روش صحیح و اصولی انجام شود و ادامه بیابد تا مدت‌ها نتیجه‌ی مثبت آن را حس خواهید کرد و در طولانی مدت از نظر هزینه هم صرفه جویی می‌کنید. همچنین (همان‌طور که گفته شد) ترافیک ورودی سایت هدفمند هستند.

سئو کلاه سفید با شباویز

در اصطلاحات فنی این حوزه، سئو کلاه – سفید به مجموعه تکنیک‌ها، روش‌ها و استراتژی‌های که از قوانین و راهنمایی‌های موتورهای جستجو تبعیت می‌کنند، اشاره دارد. که این به معنی فریب یا دستکاری موتور‌های جستجو و یا کاربران به هیچ وجه نیست. این همچنین به سئو اخلاقی نیز یاد می‌شود زیرا دلیل آن این است که یا اجرای بلند مدت داشته و یا از دستورالعمل‌ها و سیاست‌های صحیح جهت بدست آوردن رتبه‌های بالا در نتایج موتور‌های جستجو استفاده می‌کند.