محرمانگی

امروزه در دنیای فناوری و تکنولوژی شاهد استفاده زیاد از استارتاپ هستیم. شباویز با عقد قرارداد محرمانگی با استارتاپ ها این تضمین را به شما خواهد داد که اطلاعات استارتاپ شما به هیچ عنوان در دسترس رقبا قرار نخواهد گرفت و تمامی امور استارتاپ شما طی این قرارداد به طور محرمانه محفوظ خواهد ماند.

پیشبرد استارتاپ

تیم شباویز، مشارکت واقعی با مشتریان را پرورش میدهد و برای پیاده سازی ایده ها و استراتژیهایی که ارائه میدهد، به صورت عملی با صاحبان کسب و کارها همکاری میکند.

– تفکر تحلیلی، پژوهش، عمل و مسئولیت پذیری پایه و اساس همه چیز در تیم شباویز است.

– تیم شباویز کسب و کارها را در جهت درک پتانسیل ها و توانایی هایشان سوق میدهد و در عین حال آنها را کارآمدتر می سازد و به آنها می آموزد که چگونه از ابزارها و روشهای مناسب تری استفاده نمایند.

– شباویز برند شرکت شما را در میان مشتریان تقویت میکند و از طریق مدیریت برند، ذهنیت مثبت تری را در ذهن مشتریان ایجاد میکند و در نتیجه وفاداری آنها را افزایش میدهد

تبلیغات استارتاپ

– تبلیغات، شرکت شما را هدفمندتر میسازد. برای این منظور ابتدا از طریق مشاوره با تیم ما بازار خود را تقسیم بندی میکنید. سپس برای هر بخش بازار محتوای تبلیغاتی مناسب را از طریق ابزار مناسب (اینترنت، تلویزیون، رادیو، روزنامه و )به مخاطب نهایی میرسانید.

– توسعه زیر ساختهای اینترنت در ایران موجب شده تا بسیاری از کسب و کارها تمام یا قسمتی از فعالیت خود را به فضای آنلاین انتقال دهند تا جایی‌که هم اکنون گردش مالی کسب و کارهای انلاین در ایران به ۱۰۰ هزار میلیارد تومان رسیده است.

– شباویز به شما کمک میکند تا ارتباط کارآمدتری با مشتریانتان برقرار کنید. در بحث ارتباط با مشتری شبکه های اجتماعی نقش پررنگی بازی میکنند که همین موضوع باعث شده تا متخصصان بازاریابی دیجیتال شباویز نیز توجه ویژه ای به کاربرد شبکه های اجتماعی جهت مدیریت ارتباط با مشتری داشته باشند.

مشتریان ما

آرون آب
لوگو ایمن عارفی
لوگو بنیاد مستضعفان
لوگو سازه های ماندگار
bonitta
لوگو یزد لایی
لوگو مجتمع گردشگری عرشیا
لوگو دنیز
لوگو گیلانک
لوگو کافه رستوران والا
لوگو روبنس
لوگو بازار استیل
نیکا فراز آسانبر
لوگو شین آرت
لوگو کافه رستوران سبو
imet logo
لوگو شرکت حسابداری
لوگو پژوهشگران طهران
لوگو ایکس بادی
مانتو اکسون